Transport

Pirita perespordipäeva / Pirita sügisjooks 2020 võistluskeskus paikneb Kloostrimetsa edelanurgas kulgeval Metsavahi teel, ca. 100m. kaugusel Pirita Majandusgümnaasiumist, kuhu kõige paremini pääseb jalgrattaga.  Võistluskeskus asub ca. 150 meetri kaugusel Pirita Kloostrimetsa motoringrajast.

Võistluskeskuses on avatud tasuta valvega rattaparkla (rattalukk ei ole vajalik) ja ka tasuta valvega kotihoid!

Tulles sügisjooksule Tallinna linnaliinibussiga nr 34A, 38 (väljuvad Viru keskusest) või nr. 49 (väljub Ülemiste keskusest) sõitke bussipeatuseni “Kalmuse tee”. Sealt on võistluskeskusesse ca. 300m, kuid eksida ei ole vaja karta, sest suunaviidad ja liikluskorraldajad on teid aitamas!

Tulles sügisjooksule Tallinna linnaliinibussidega nr 1A või 8 (väljuvad Viru keskusest) sõitke bussipeatuseni “Supluse puiestee” ning liikuge peale bussist väljumist mööda Supluse puiesteed Pirita Majandusgümnaasiumini. Sügisjooksu võistluskeskus paikneb ca. 100m. Pirita Majandusgümnaasiumist idas.

Tulles sügisjooksule isikliku autoga peate arvestama, et parkimiskohtade arv on piiratud ja varem kohale saabunud saavad parkida oma auto võistluskeskusele lähemale. Parkida on võimalik Pirita Majandusgümnaaisumi parklatesse (parklad nr. 1 ja nr 2) ning Metsavahi tee ääres asuva eralasteaed Naba parklasse (parkla nr. 3) Väljas on liikluskorraldajad, kes lahkelt selgitavad kuhu on sobiv oma auto parkida!